Esmaspäev, 22. aprill 2019 
 

Firmast  ¦   Tooted  ¦   Hinnakiri  ¦   Tellimine ja tingimused  ¦   Kontakt

-  Eesti keeles  

Firmast

    Ettevõte Magnos TÜ on asutatud 1993 aastal. Aastast 1993 tegeleb mänguasjade ja kantseleikaupade hulgimüügiga. Magnos TÜ on ametlikuks esindajaks Eestis brändidele Smoby (France), ESDA (Germany), Nordplast (Russia), Marionette (Holland), Castorland (Poland), TEMP-NN (Russia) ja esindajaks teistelegi maailmas tuntud mänguasjade tootjatele. Peamiseks tarbijate spektriks, kelle jaoks me töötame on lapsed, vanuses 7 kuni 10.

    Pikkade aastate jooksul oleme omandanud professionaalse valikuvõimaluse allhankijate näol – lähtudes toodete kvaliteedist ja omadustest. Püüame esitleda kõige paremat ja mugavamat eset, samuti kõige kasulikumat lapse igakülgseks arenguks, kõige tähtsam on muidugi maksimaalselt huvitav ja kaasahaarav ese meie väikeste klientide jaoks. Kõik meie poolt esitatavad kaubad on ökoloogilised ja turvalised. Kaubad on toodetud Euroopa Liidus või omavad kõiki vajalikke turvalisuse sertifikaate müügiks Euroopa Liidus.

    Me püüame teha meie müügihinnad maksimaalselt sõbralikeks klientide jaoks, kauba kvaliteeti muutmata. Püüame teha sisseostud meie firmas võimalikult huvitavaks meie uute ja vanade klientide jaoks.

    Võrreldes meie ülejäänud konkurente toimetame meie oma kaupa absoluutselt tasuta ja kiiresti (ükskõik millisesse Eesti piirkonda), teeme suuri ja keskmisi soodustusi (hooajalised soodustused ja kokkuleppelised soodustused), samuti võib maksta endale sobilikul ajal ühe aasta jooksul, ka vahetame ilma probleemideta välja kauba, mis ei ole kõlblik või on defektiga, sama või mõne uue toote vastu (sama hinnaga) ostja valikul.

    Loodame edaspidiseks edukaks koostööks. Alati parimate soovide ja uute huvitavate ettepanekutega.
Teie Magnos TÜ.